W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

Co tu dużo gadać – przednówek… Niby jakieś przebiśniegi już się przez błoto przebijają, niby ptaszyny jakieś zaczynają świergolić, ale żadnej pewności, że nie zawieje nas i nie zamiecie w tym lutym albo marcu, nie ma. Ale może z zimą jest jak z żabą – wystarczy ją pocałować i zmieni się w piękną wiosnę?

Ale póki nie znajdzie się śmiałek, który odczaruje złą zimę, siedzimy spokojnie pod naszymi kołdrami i kocami i czytamy dla was i piszemy. Są jednak, na szczęście, dzielne autorki, które wyruszają w teren – jak choćby Justyna Stanisławska, która namawia do bliższego poznania widowiska kagura, Jowita Opyd, zapraszająca nas na Koncerty Akademii Latynoamerykańskiej czy Anita Wiśniewska, która opisuje płockie Muzeum Secesji.

Pozwolę sobie jeszcze tutaj ogłosić, że niezmiennie jesteśmy otwarci na nowych autorów – zwłaszcza recenzentów, felietonistów i reporterów, którzy mogliby zdawać relacje z wydarzeń kulturalnych (zainteresowanych proszę o kontakt mailowy – ).

Dorota Ryst

 

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.