W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...
Panel dyskusyjny Literatura najnowsza

Wakacje... Wreszcie będzie można spokojnie poczytać. Mam nadzieję, że wasze plany wyglądają podobnie jak nasze – spokojnie nadrobić zaległości czytelnicze, zgromadzić energię na kolejny intensywny literacki sezon. No i odpocząć. Po intensywnym maju nastąpił nie mniej intensywny czerwiec, a w nim Festiwal Złoty Środek Poezji w Kutnie, Port Poetycki w Chorzowie, Stachuriada w Grochowicach, Noc Poezji i Muzyki w Sieradzu, a także mniejsze i większe spotkania w całej Polsce. No i na zakończenie miesiąca udział w panelu dyskusyjnym „Literatura najnowsza według redaktorów i redaktorek czasopism kulturalno-artystycznych” organizowanym przez Fundację Otwarty Kod Kultury. Działo się.

Do poczytania w lipcu proponujemy, jak zwykle, solidną porcję poezji – z Polski, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, recenzje, stałe felietony (a w nich m.in. o poszukiwaniu literackiego „punktu G” i pozytywizmie w wersji rumskiej), wspomnienia z lubelskiego Miasta Poezji, zaproszenie do kolejnego muzeum literackiego (bo wszak do Zakopanego niejeden z was latem trafi) i na koncerty. Żeby na pewno nie zabrakło wam lektury proponujemy nowy dział – od tego numeru Grzegorz Tomicki przysyła nam swoje „Pocztówki z Legnicy”. A że dzięki Arkowi Łuszczykowi nasza witryna dobrze czyta się również na tabletach i smartfonach, nie wątpię, że zaczytacie się w nas na wakacyjnych szlakach.

 

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.