W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

To już drugi (a może dopiero drugi) numer nowego Miesięcznika „Salon Literacki”. Cały czas jeszcze trwa proces kształtowania pisma. Znajdziecie rubryki, które już poznaliście, ale i trochę nowości – zaczynamy, na przykład, prezentowanie współczesnych plastyków. W tym numerze Krzysztof Schodowski przedstawia Joannę Marię Korczyńską. Jej pracę widzicie również w nagłówku strony. Wracamy do znanego ze „starego” Salonu prezentowania sylwetek współczesnych poetów, w tym numerze prawdziwa gratka – sam Marcin Świetlicki. A właściwie nie sam, bo w towarzystwie debiutanta – Bartłomieja Ilczuka.

W dziale „Literatura” myślę, że warto zwrócić uwagę szczególnie na rozmowę z Arturem Fryzem – to zapis ze spotkania, które odbyło się niespełna pół roku przed śmiercią poety.

Zmiany również w części muzycznej – w poprzednim numerze królował blues, teraz przechodzimy do muzyki poważnej.

Mamy nadzieję, że znajdziesz, drogi Czytelniku, coś co naprawdę Cię zainteresuje. Niezmiennie czekamy na uwagi i zapraszamy do współpracy, ale z góry zastrzegamy sobie, że wybieramy, co chcemy publikować, o jakich zdarzeniach kulturalnych i książkach chcemy pisać.

I przypominamy, że na witrynie, poza kolejnymi numerami, są też działy, w których informacje pojawiają się na bieżąco, jak choćby „aktualności”, czy „konkursy”.

Zapraszamy do lektury!

 

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.