W najnowszym numerze...

×

Ostrzeżenie

JFile::read: Nie można otworzyć pliku: http://spacery.salonliteracki.pl/wydarzenia/feed/.
×

Wiadomość

Failed loading XML...

Omne trinum perfectum mawiali starożytni... Trzeci numer – czas małej stabilizacji. Znacie już rubryki, znacie stałych autorów, wiecie czego się można po nas spodziewać. Mam nadzieję, że macie już swoje ulubione zakątki. Może jednak uda się czymś zaskoczyć? Pracujemy nad tym.

Do poczytania, jak zwykle, poezja (Jarosław Kapłon i Marcin Marchwicki przedstawiani przez Pawła Podlipniaka i Dmytro Łazutkin prezentowany przez Janusza Radwańskiego), felietony (m.in. Leszka Żulińskiego o tym jak się kiedyś debiutowało i Radka Wiśniewskiego o „znaniu i uznaniu”), recenzje (książek Rafała Różewicza, Oliwii Betcher i Marka Susdorfa). Jowita Opyd pisze co ciekawego w muzyce poważnej, Malina Barcikowska zaprasza do CSW w Toruniu, a Krzysztof Schodowski poleca twórczość Marzeny Ablewskiej-Lech.

Przed nami czas wyjazdów – może ktoś wybiera się do Częstochowy? Jeśli tak, warto poczytać o Muzeum Poświatowskiej. Tekstów o muzeach literackich znajdziecie więcej tutaj, zostały przeniesione ze starego „Salonu” i uporządkowane – polecam!

Dorota Ryst

 

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.