W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...
Wiktoria Przybecka

Wiktoria Przybecka o sobie: Jestem uczennicą Zespołu Szkół Techniczno-Elektronicznych - Technikum nr 4 w Kaliszu, rozwijam swoje umiejętności i pasje w klasie o profilu grafika komputerowa. Jeszcze nie wiem, czy i jak zwiążę z tym przyszłość ale od dawna ciągnie mnie w tym kierunku. Mimo tego, że jestem osobą mało energiczną, uwielbiam szalony świat festiwali muzycznych i dźwięków instrumentów smyczkowych, głownie wiolonczeli.

 


 

Rysunki młodziutkiej Wiktorii Przybeckiej zapowiadają się obiecująco. Już na tym etapie jej prace zdradzają dużą wyobraźnię. Kreska jest różnorodna, ciekawa, bardzo graficzna. Rysunki kryją w sobie historie, są tajemnicze, mają w sobie dużo niepewności, która przyciąga wzrok. Mam nadzieję, że ta prezentacja napędzi Wiktorię do dalszych zmagań z materią plastyczną, za co trzymam mocno kciuki!

Krzysztof Schodowski

 


 

Wiktoria Przybecka – galeria prac

 

 

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.