W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

Protokół z posiedzenia Jury XXII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jacka Bierezina

Jury w składzie:
- Izabela Kawczyńska
- Kacper Bartczak
- Jakub Kornhauser (przewodniczący)
na posiedzeniu w dniu 10 grudnia 2016 r., po zapoznaniu się z 10 finałowymi propozycjami książek poetyckich przesłanych na konkurs, postanowiło przyznać:

- nagrodę główną w wysokości 2000 zł, w tym 1000 zł na wydanie książki, Katarzynie Michalczak z Warszawy za projekt książki poetyckiej pt. Pamięć przyjęć, godło „Helgo dość”;
- dwie nagrody specjalne w kwocie 350 zł każda: Katarzynie Kowalewskiej z Woli Magnuszewskiej za projekt książki poetyckiej pt. Afazja, godło „spóźniona” i Marcinowi Mokremu z Gliwic za projekt książki poetyckiej pt. czytanie pisma, godło „Amatorskie wideo z zamachu”.

Nagrodę publiczności w kwocie 500 zł otrzymał Jan Rojewski z Łodzi za projekt książki poetyckiej pt. Ikonoklazm, godło „Riczi de Kompostella”.

Wyróżnienie w wysokości 200 zł każde otrzymali:
- Marcin Niewirowicz z Warszawy za projekt książki poetyckiej pt. Dociekania strefy, godło „Czytała Krystyna Czubówna”;
- Jakub Pszoniak z Bytomia za projekt książki poetyckiej pt. Chyba na pewno, godło „aszynbeher”;
- Adrian Tujek z Wrocławia za projekt książki poetyckiej pt. Fasetkowe ciało, godło „Pan jest niezniszczalny”.

Ponadto wyróżniono: Tomasza Pierzchałę za projekt książki tarło. remont wody, godło „Niech Laas” i Łukasza Aleksandra Witkowskiego z Essex za projekt książki 500 stanów skupienia, godło „RCN”.

 

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.