W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

Jury w składzie Grzegorz Michałowski, Lech Sokołowski, Urszula Pietruczuk (sekretarz) i Eligiusz Dymowski (przewodniczący) zdecydowało się wyróżnić pierwszymi nagrodami Janusza Pyzińskiego z Dębicy (w poezji) oraz Marka Adamkowicza z Gdańska (w prozie). Drugie miejsca przypadły odpowiednio Elżbiecie Galoch z Turku i Elżbiecie Kotras z Bysławy. Stawkę zamknęły Anna Korólczyk z Warszawy i Edyta Łysiak z Kazimierza Dolnego.

Tradycyjnie przyznano także trzy nagrody specjalne. Wyróżnienie Klubu Literackiego „Maksyma” otrzymała Ewa Koziara z Konstantynowa, a najlepiej o Podlasiu napisała Magdalena Nazaruk – reprezentantka Białej Podlaskiej. Gospodarzy reprezentowała również Agnieszka Weronika Panasiuk, która otrzymała nagrodę jury za całokształt podlaskiej twórczości literackiej. Listę nagrodzonych zamknęła Jadwiga Mariola Jankowska z Poddębic za najlepszy tekst o Kraszewskim.

 

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.