W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

Maraton Poezji Przeróżnej to otwarte dla wszystkich święto poezji i słowa mówionego w Ogrodzie Ząbkowska.

W programie imprezy będzie miejsce na wiersze podane w sposób klasyczny i niekonwencjonalny, konkurs na wiersz o warszawskiej Pradze (z nagrodą finansową) i poetyckie after party, które poprowadzi najstarsza didżejka w Polsce – DJ Wika.

W trakcie wieczoru będą do kupienia książki poetyckie autorów obecnych na spotkaniu.

W programie:

  1. Mini spotkania autorskie ze współczesnymi poetami z różnych środowisk. Goście: Jacek Dehnel. Weronika Lewandowska, Joanna Mueller-Liczner, Teresa Radziewicz, Szymon Żuchowski.
  2. Turniej Jednego Wiersza o warszawskiej Pradze – otwarty dla wszystkich konkurs na wiersz własnego autorstwa z nagrodami finansowymi. Jury konkursu: Jacek Dehnel i Dorota Ryst. REGULAMIN
  3. Otwarta scena poetycka, na której wystąpią m.in. Izabela Wageman i Marcin Kleinszmidt.
  4. Poetry Dancing - zabawowy projekt dancingowy łączący w sobie piosenki do tańca z różnych epok i stylów. Piosenki niegłupie, piosenki kiczowate i dancingowe evergreeny – wszystko to w jedynej takiej tanecznej mieszance. Od Warsa i Fogga, przez lata 60-te, 70-te, 80-te, 90-te i współczesne znane i lubiane dźwięki porywające na parkiet. To będzie wyjątkowe after party, które poprowadzi DJ Wika i DJ Ściema (Paweł Łęczuk).

Imprezę poprowadzi poeta Paweł Łęczuk, który od wielu lat konsekwentnie organizuje życie literackie na warszawskiej Pradze.

Zaczynamy od godz. 17.00. otwartym mikrofonem i bawimy się poetycko do 22.00.
Zapraszamy do Ogrodu Ząbkowska, ul. Ząbkowska 9A


Organizator: Stowarzyszenie Salon Literacki
Współpraca: Ogród Ząbkowska
Impreza odbywa się w ramach cyklu OTWARTA ZĄBKOWSKA

Zadanie realizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji do 2022 roku.

 

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.