W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

Jury w składzie: Elżbieta Michalska, Dorota Sokołowska i Jacek Podsiadło po zapoznaniu się z tekstami poetyckimi 251. autorów postanowiło przyznać następujące nagrody:

I Nagrodę w wysokości 2000 zł ufundowaną przez Zakłady Spożywcze BONA w Łomży za zestaw wierszy dla Marka Kucaka z Piekar Śląskich godło „southbound”.

II Nagrodę w wysokości 700 zł ufundowaną przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży za zestaw wierszy dla Krzysztofa Martwickiego z Płońska godło „zacier”.

III Nagrodę w wysokości 600 zł ufundowaną przez Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży za zestaw wierszy dla Wojciecha Roszkowskiego z Nowego Sącza godło „poławiacze ostryg”.

IV Nagrodę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży w wysokości 500 zł za zestaw wierszy dla Amelii Pudzianowskiej z Radomia godło „za krótkie”.

IV Nagrodę Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej w wysokości 500zł za zestaw wierszy dla Łukasza Barysa z Pabianic godło „siła wyższa”.

Nagrodę Prezydenta Miasta Łomży za wiersz o tematyce łomżyńskiej w wysokości 1000zł dla Jerzego Fryckowskiego z Dębnicy Kaszubskiej godło „nazareth”.

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.