W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

Co tu dużo mówić – wiosna. Słonko świeci, ptaszki śpiewają, a my spokojnie robimy swoje. Czyli zapewniamy Wam porcję dobrej poezji, recenzji i felietonów (mamy nawet felieton o felietonach). Do posłuchania i pooglądania też się coś znajdzie.

Jako że pogoda coraz lepsza namawiamy do ruszenia w plener – do muzeum, na slamy, no i na pierwszy Spacer Literacki. Grzegorz Tomicki pisze o „naturze poety”, Jerzy Alski odpowiada malkontentom, a Sławomir Płatek walczy z wiatrakami, to znaczy chciałam napisać – z grantami. Na dalekie szlaki Stasiukowym „Osiołkiem” zabiera nas Urszula Kopeć-Zaborniak, Jolanta Nawrot pisze o Wiedzy radosnej Karaska, a Anna Mochalska zastanawia się jak to jest z tym Stabilnym Wita Pietrzaka. Chodźcie więc z nami, czytajcie. A gdyby ktoś był bardzo zainteresowany Warsztatami Poetyckimi „Pomost”, może spróbować przekonać nas, że to dla niego powinno znaleźć się jeszcze miejsce.

Dorota Ryst

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.