W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

Ech, ten listopad… A my, na przekór, próbujemy rozproszyć mrok – w poetyckich prezentacjach gościmy Wojciecha Kassa i jego wiersze z tomu Pocałuj światło, nasza nowa recenzentka, Nadia Szymaniak, pisze o książce Teresy Radziewicz pełno światła, a Leszek Żuliński świntuszy i zdradza tajemnice nie tylko alkowy, ale nawet Salonu.

Listopadowe pluchy to znakomity czas na spotkania z książkami, więc więcej niż zwykle recenzji. Jest też o zupełnie innym spojrzeniu na książkę – Malina Barcikowska wprowadza nas w zagadnienia Bio artu. Nie zapominamy też o bieżących sprawach – Jolanta Nawrot relacjonuje jak było na Fali Poprzecznej, Jowita Opyd opowiada jak przebiegł Konkurs im. Wieniawskiego. No i pamiętając, że trwa Rok Sienkiewicza, zapraszamy do jednego z muzeów poświęconych naszemu nobliście. Więc może jesień nie musi być taka ponura? Tego wam wszystkim życzymy.

Dorota Ryst

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.