W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

Wakacje… Może, odkąd pokończyliśmy różne szkoły, słowo to nie smakuje już aż tak słodko, ale ciągle jeszcze to czas, w którym łatwiej o wyjazdy, lenistwo i więcej wolności. W związku z tym wszystkim postanowiliśmy w specjalnym, podwójnym – lipcowo-sierpniowym numerze skupić się głównie na podróżach. Nasi redaktorzy opowiadają o swoich wyprawach małych i dużych, ponad 20 poetów dzieli się z nami swoimi wierszami mówiącymi o byciu „w drodze”. Nie zapominamy o zbliżającej się olimpiadzie – niezmiennie marzy nam się powrót dyscyplin artystycznych…

Jest to też okazja, by poznać bliżej tych, których pracy na co dzień aż tak nie widać – pokazujemy niezwykłe zdjęcia Arka Łuszczyka z różnych części świata, a nasz dzielny sekretarz redakcji, Marcin Kleinszmidt, objawia się jako poeta i felietonista, opowiadając, oczywiście, o poetyckich wędrówkach. Życzymy wam ciekawych podróży, wszak jak śpiewał Maanam: „Więcej się można nauczyć podróżując / Podróżować, podróżować jest bosko”.

Dorota Ryst

 

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.