W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

Jesień nadal zaskakująco ciepła i piękna… I coraz częściej wyczuwam niepokój – skoro jest tak pięknie, to tylko patrzeć, kiedy się zawali i z jak wielkim hukiem. Coś takiego mamy, przynajmniej my – w tym kawałku świata, w którym przyszło mi mieszkać, że jeśli jest dobrze, to jest to podejrzane i wiadomo, że nie potrwa długo. Taki klimat…

A my cóż – niezależnie od tego jaka pogoda za oknem robimy swoje. Piszemy dla Was o poezji, kulturze, sztuce. Zapraszamy na Międzynarodowy Festiwal Bardów OPPA 2018, któremu tradycyjnie patronujemy. Zapraszamy na slamy, o których pisze u nas od niedawna Monika M. Błaszczak. Zapraszamy na spacery, które dzięki temu, że jesień taka piękna, możemy organizować spacery i pokazywać miejsca związane z literaturą w Warszawie. A tym, którym nie po drodze do Warszawy, polecamy wirtualny spacer po literackim Lwowie i inne teksty  naszym miesięczniku. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

Dorota Ryst

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.