W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

Jak już konstatowałam miesiąc temu, jesień tego roku nas rozpieszcza. Nie dość, że pogoda piękna – dawno już nie było tak malowniczej i ciepłej złotej, polskiej jesieni – to jeszcze, gdzie nie spojrzeć, impreza literacka goni imprezę. Narobiło nam się festiwali, spotkań, wydarzeń (są nawet tacy, którzy organizują „eventy” poetyckie…). No i dobrze. Chyba…

Dla nas, tradycyjnie, październik oznacza wizytę w Miastku i premierę kolejnego Almanachu Warsztatowego Pomost. W tym roku świętowaliśmy mały jubileusz, bo to już dziesiąty almanach. Połączyliśmy też to wydarzenie z promowaniem tomiku rodowitej Miastczanki Anity Katarzyny Wiśniewskiej Oddawanie zimna, zarówno w Miastku, jak i w Bytowie (Powiat Bytowski, wspólnie z Gminą Miastko wsparł finansowo tę publikację). A poza tym nasi przedstawiciele jeżdżą tu i tam, jurorują, występują, zdobywają nagrody w konkursach poetyckich (a jesień, to tradycyjnie kumulacja rozstrzygnięć bardzo wielu mniejszych i większych poetyckich turniejów). No i niecierpliwie czekamy na ukazanie się drukiem kolejnej, już dwudziestej ósmej (!)  pozycji w Serii Wydawniczej Salonu Literackiego (dla przypomnienia - osoby, które chciałyby zostać posiadaczami naszych książek prosimy o kontakt mailowy: ). I chwilami marzymy o tym, by troszeczkę zwolnić tempo, zaszyć się pod kocem i spokojnie poczytać. Czego Wam wszystkim (i sobie) życzymy.

Dorota Ryst

 

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.