W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

Maj i czerwiec to w „branży” poetyckiej to wyjątkowo intensywne miesiące – finały konkursów, festiwale, premiery książek sypią się jak z rogu obfitości. Stowarzyszenie Salon Literacki też w tym czasie działa bardzo intensywnie. 19 maja rozstrzygamy w Cieszanowie Ogólnopolski Konkurs Literacki „Bez-KRESY”, w dniach 25-26 maja można nas spotkać na Targach Książki Nad Odrą w Kędzierzynie-Koźlu, a 9 i 10 czerwca zapraszamy na Festiwal im. Miśka z Męcińskiej na warszawskim Grochowie. Na Festiwalu zaprezentujemy po raz pierwszy dwie nowe książki: debiutancki tomik Anity Katarzyny Wiśniewskiej Oddawanie zimna i album poetycko-fotograficzny Pawła Łęczuka i Krzysztofa Micha 44 odbicia Warszawy.

W oczekiwaniu na te wszystkie atrakcje prezentujemy Wam nowy numer naszej gazety, a w nim m.in. relację z 10. edycji Warsztatów Poetyckich „Pomost” – tak, to już dziesiąty raz zaszyliśmy się na gościnnej Ziemi Miasteckiej, żeby z kolejną grupą zapaleńców pisać i rozwijać poetyckie rzemiosło. Poza tym, jak zwykle dużo poezji, recenzje i teksty naszych stałych współpracowników. Czytajcie więc i przychodźcie na nasze imprezy – wszak również w poezji najważniejsze są spotkania z ludźmi.  

Dorota Ryst

 

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.