W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

No to czas przecinać wstęgę i rozbijać butelkę szampana o burtę. Nowa wersja Internetowej Gazety Kulturalnej „Salon Literacki” wypływa na szerokie wody internetu... Johann Wolfgang von Goethe powiedział, że „kto nie idzie do przodu, ten się cofa”, więc idziemy. Zmieniamy się – odchodzimy od formuły blogu i stajemy się miesięcznikiem. Raz w miesiącu będziemy prezentować Wam nowe wydanie, a w nim artykuły, reportaże, eseje, recenzje i przede wszystkim stałe rubryki. Stopniowo pojawiać się będą kolejne działy - od następnego numeru możecie liczyć na porcję poezji i nowość - komiks poetycki rysowany przez Krzysztofa Schodowskiego. Niezależnie od tego pojawiać się będą aktualności, informacje o konkursach i imprezach, którym patronujemy.

Mam nadzieję, że poruszanie się po naszej nowej stronie będzie proste – to zasługa przede wszystkim Arka Łuszczyka, dzięki któremu cała operacja pod tytułem „nowy Salon” mogła się udać. No i oczywiście tego, który zmiany zainicjował, a potem konsekwentnie dążył do realizacji planu, czyli Sławka Płatka. Dziękuję, drodzy panowie! Dziękuję też wszystkim współtwórcom – tym, którzy zdecydowali się z nami współpracować i tym, którzy wspomagali nas przy przebudowie (tu szczególne podziękowania dla Dominiki Kaszuby). A Wy – drodzy Czytelnicy, jeśli macie uwagi – piszcie. Zawsze można coś zmienić, poprawić, ulepszyć. A jeśli macie pomysły i chcecie dla nas pisać, jesteśmy otwarci na propozycje.

 

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.