W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

No więc… I jeśli ktoś powie, że nie zaczyna się od „więc”, to przecież zaczęłam od „no”. Więc o czym miało być? Chyba o październiku. Jak dla mnie, to trudny miesiąc, ten październik. Niby jeszcze nie listopad i nie zima, ale już wiadomo, co się zdarzy za chwilę. Październik pochłania strasznie dużo energii, ale powtarzam sobie za Poniedzielskim:

To jak ja już sobie myślę,
to ja zrobię coś dla siebie
- sobie zrobię -
żeby tak nie październiczeć.

Więc żeby nie październiczeć piszemy, czytamy i działamy. W nowym numerze mamy dla was aż dwie nowe rubryki: „Zakątek haiku” prowadzony przez Roberta Kanię i „Krytyczne remanenty” Bartosza Suwińskiego. Nowe nie oznacza, że w „starych” działach brakuje czytania. Nasi autorzy dwoją się i troją, żeby przedstawić nowe książki, wydarzenia i ogólnie opisać kawałek literackiego świata. A że działamy, to promujemy nowy Almanach Pomost (14 października w Miastku), organizujemy już 4. edycję Festiwalu Fala Poprzeczna (20-21 października w Gdańsku), a w Warszawie wracamy z Praskim Slalomem Poetyckim – zapraszamy!

Czytajcie więc i bądźcie z nami – nie tylko w październiku.

Dorota Ryst

 

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.