W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

Lato... Wśród wielu letnich przyjemności na jednym z pierwszych miejsc wymieniłabym czytanie dobrej książki „w pięknych okolicznościach przyrody”. A Państwo? Czy nie mielibyście ochoty poczytać na przykład w parku w warszawskim Wilanowie? Jeśli tak, zapraszamy. Nieopodal zabytkowej Pompowni, nad stawem (przy stanowisku z łódkami) znajdziecie szafę pełną książek – bardzo różnych, jest proza, poezja, lektury lekkie i bardzo poważne.

W akcję włączyło się wiele większych i mniejszych wydawnictw – książki z Serii Wydawniczej Salonu Literackiego też tam znajdziecie. Do udostępnianego przez wolontariusza tomu można dostać koc, by rozłożyć się wygodnie. I czytać, czytać, czytać. A to wszystko w ramach akcji „Parkowanie z książką”. Już po raz dziewiąty można wypożyczać w parku książki, a mapka zamieszczona na specjalnej ulotce wskazuje najwygodniejsze dla amatorów czytania w plenerze miejsca: ławki oraz strefy przeznaczone do leżenia na kocach.

Akcja potrwa do 22 września, a jesienią książki zostaną przekazane Bibliotece Publicznej Dzielnicy Wilanów.

Dorota Ryst

 

 

 

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.