W najnowszym numerze...

×

Wiadomość

Failed loading XML...

W dniu 27 października 2018 r. odbyło się oficjalne ogłoszenie werdyktu Jury XLVIII Konkursu Literackiego o „Rubinową Hortensję” w składzie: Wojciech Bonowicz – przewodniczący, Michał Sobol, Arkadiusz Morawiec – członkowie. Po ocenie 152. zestawów nadesłanych na konkurs wierszy Jury przyznało następujące nagrody:

I nagrodę w wysokości 2000 zł – ufundowaną przez Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego otrzymała Anna Piliszewska z Wieliczki, godło „Enter-aller” za wiersz „Lakierki”
II nagrodę w wysokości 1500 zł – ufundowaną przez Marszałka Województwa Łódzkiego otrzymał Krzysztof Martwicki z Płońska, godło „Tratwa z wafla” za wiersz ”Felieton uliczny 02".
III nagrodę w wysokości 1000 zł do podziału na 2 równorzędne nagrody po 500 zł każda – ufundowaną przez Przewodniczącego Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego otrzymali ex aequo:
- Marta Raczyńska z Mogilna, godło „Rozdźwięki”. Za wiersz „Kazimierz S”
- Joanna Pucis z Warszawy, godło „julie i norge” za wiersz „Ostatnie lato”
Wyróżnienia otrzymali:
- Katarzyna Wiktoria Polak (godło „Jaskółka”)
- Wojciech Roszkowski (godło „mosiądz”)

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.