W najnowszym numerze...

×

Ostrzeżenie

JFile::read: Nie można otworzyć pliku: http://spacery.salonliteracki.pl/wydarzenia/feed/.
×

Wiadomość

Failed loading XML...

Olga Tokarczuk, Zbigniew Kruszyński i Karol Maliszewski zapraszają na warsztaty prozatorskie w Nowej Rudzie (firmowane przez Stowarzyszenie Kulturalne „Góry Babel” i Miejską Bibliotekę Publiczną).

Żeby wziąć w nich udział, należy nadesłać krótki tekst (do 2 stron maszynopisu) w swobodny sposób łączący się z hasłem przewodnim „Granica – Droga – Chleb”, nawiązującym do istniejącej niegdyś na śląsko-czeskim pograniczu tzw. „drogi chlebowej”. Autorzy sześciu najciekawszych prac zostaną zaproszeni na warsztaty i festiwal „Góry Literatury”.

Warsztaty są bezpłatne, natomiast koszty dojazdu i pobytu uczestnicy pokrywają sami. Osoby biorące udział w ubiegłorocznych warsztatach proszone są o nienadsyłanie swoich tekstów. Festiwal „Góry Literatury” odbywać się będzie od 30 czerwca do 9 lipca 2017 roku, zaś same warsztaty w czwartek i piątek, tj. 6 i 7 lipca.

Przewiduje się wydanie powarsztatowej książki z utworami uczestników i słowem od jurorów. Teksty można wysyłać pocztą elektroniczną na adres do końca maja 2017 roku.

Aktualny numer - Strona główna

Powrót do poprzedniej strony


© 2010-2019 Stowarzyszenie Salon Literacki.
Kopiowanie treści zawartych w serwisie wyłącznie za zgodą Redakcji i podaniem źródła pod cytowanym fragmentem, w przypadku portali internetowych - linkiem do serwisu salonliteracki.pl.